fbpx

OMLOUVÁME SE ZA ZDRŽENÍ OBJEDNÁVEK . OBJEDNÁVEJTE PROSÍM S PŘEDSTIHEM!

Život nás někdy, většinou naprosto nečekaně, postaví do situací, které nejsou úplně příjemné.

Nedávno jedna taková potkala mnohé z nás.

Pandemie. Corona. Katastrofa pro spoustu živnostníků.

Taky vás to zasáhlo? Byli jste nuceni nechat svou milovanou práci ladem? Deprimující, že?

Moji provozovnu OBČERSTVENÍ RELAX  www.obcerstveni-relax.cz jsem musela ověsit cedulkou „zavřeno“. Nevím, jak jste to prožili vy, ale takhle to probíhalo u mě.

Běžela jsem si svůj závod za snem. A najednou se mi do cesty postavila překážka.

Byla však jiná než ty předešlé. Ve jménu hesla: ,,Přelez, přeskoč, ale nepodlez!“, jsem marně přemýšlela, kudy přes ni. Jak ji jen překonat. Nakonec jsem vyčerpaně seděla, zírala na ni a měla pocit, že můj závod skončil. Cítila jsem se hozená na pospas okolnostem, které jsem nemohla nijak ovlivnit.

Jenže jak jsem seděla, načerpala jsem energii zpět a přišla nová myšlenka. Jedna z těch, které přijdou přímo ze srdce: ,,Svoji práci miluješ a tohle tě přece nezastaví. Co takhle se na TO podívat jinak?“

Znovu jsem vstala a začala hledat cestu svého závodu za snem. Oslovila jsem pár lidí, získala skvělé vhledy na situaci a… A pak jsem dostala nápad!

Krev se mi znovu vlila do žil… ,,Co když ještě víc propojím moje niterní potřeby s mou prací! Vypustím všechnu tuhle zoufalou energii pryč. Udělám z ní zábavu a budu zatím rozvíjet kytice!“

Těší mě, když mé dárky dělají radost. Moje práce se stává součástí vašich životů. I těch nejradostnějších a nejintimnějších chvil.

Rozhodla jsem se tedy zaměřit i na životní události, které jsou mnohdy opomíjeny.

Vytvořím pro vás novou kategorii produktů „K příležitostem“ a na prvním z nich už se pracuje. Než vám prozradím detaily, chci je pěkně propracovat, ale o svou myšlenku se s vámi dělím už teď. Proč? A byste mohli tentokrát vy, mou radost prožívat se mnou. Ta sdílena, je přeci dvojnásobná! Moje novinka bude ukryta v této nádherné krabičce a bude stejně sladká jako ty, co už jste ochutnali.

Těšíte se? Já ano!

Novinku v sortimentu můžete očekávat velice brzy.

Co dodat závěrem? Snad jen, že ta překážka, jež se mi vyskytla na trati, byla sice vysoká, ale šla úplně krásně obejít. Řešení jsou někdy jednoduchá. Stačí si dovolit vnímat život jako celek.

Je skvělé překonat sama sebe a umět nové zkušenosti zúročit k vytvoření dalších radostných momentů.

Sledujte mě dál, ať se dovíte víc.

A nezapomeňte. Při každém soustu jsem s vámi..